La Sincere Active Repair Treatment

60.00 

KESTVUS:~60MIN
HELISTA JA BRONEERI AEG: 56474444
RAILI
Kategooria:

Kirjeldus

Taastav ja pinguldav retinooli hooldus rikastab nahka aktiivsete kompnentidega : tugevdab rakkude regenereerimist, parandab rakuainevahetust, tugevdab soonte seinu, tagab niisutust, avaldab tugevat antioksüdantilist toimet.

La Sincere on taastav ja noorendav ravikosmeetika sari, mis võitleb naha probleemidega rakulisel tasemel tänu unikaalsetele valemitele.
Nr.1 professionaalne kosmeetika Jaapanis!
Looduslik koostis, hüperallergeensus ja ökonoomsus kasutamisel. Kosmeetika tootmisel kasutatud innovaatilisi tehnoloogiaid. Retseptuuride väljatöötamisel on tootjate peamiseks eesmärkideks: bioloogiliselt aktiivsete ainete, farmatseutiliste ja looduslike komponetide maksimaalse imbumise tagamine, komponentide range kvaliteedi kontrolli tagamine.
La Sincere – bioloogiliste süsteemide efektiivsed mõjutamismeetodid- ja võimalused, et taastada, tugevdada nahakudesid ja ennetada nende enneaegset vananemist. Gernotoloogia, biotehnoloogia ja biokeemiliste uurimiste saavutuste tulemusel on loodud looduslikul geelil põhinev kosmeetika, mis võimaldab suunatult avaldada mõju nahas toimuvatele protsessidele.
La Sincere tooted on akridideeritud Jaapani Tervishoiumimisteeriumi poolt ravikosmeetika (dermatseutikum). Dermatseutikumid- on nahahooldusvahendid, mis naha välimuse parandamisele omavad tõhusat positiivset füsioloogilist toimet rakutasandil. Erinevalt tavapäraste kosmeetiliste toimeainetest,jõuavad dermatseutikumid sügavamale nahakihtidesse, neil on pikaajaline niisutav efekt ja on suutelised parandama ka naha füsioloogilisi protsesse. Tõhusa toime saavutamiseks peavad toimeained jõudma rakkudeni. Seega me peame mõjutama nahka rakutasandil ehk tegelema vananemisest tingitud nahaprobleemidega (kortsud,naha lõtvumine) eelkõige seal,kus need alguse saavad,mitte üksnes seal,kus nende tagajärjed välja paistavad.See on võimalik tänu nanotehnoloogiale! Nanotehnoloogia võimaldab kapseldada toimeaineid liposoomselt ja transportida need sel kujul naha sügavamatesse kihtidesse, kus neid enim vaja on.